تبلیغات
همه چیز برای همه - اجرای فایل های جاوا در کامپیوتر
به همه چیز برای همه خوش آمدید ...
اجرای فایل های جاوا در کامپیوتر

flash-optimizer.jpg


اگر دوست دارید یک شبیه ساز از مبایل در کامپیوتر خود داشته باشید، تا به وسیله ی آن بتوانید فایل های جاوای خود را در کامپیوتر شخصی خود با همان کیفیت (کیفیت و قدرت اجرای بازی در گوشی های همراه) اجرا کنید پیشنهاد سایت بین دانلود به شما کاربران استفاده از نرم افزار کاربردی Midpx می باشد. این برنامه برای فایل های java که اکثرا با فرمت jar هستند و قابل نصب بر روی گوشی هایی می باشد که قابلیت پشتیبانی از زبان جاوا را دارد ساخته شده تا کابران بتوانند نسخه های بازی های خود و یا هر برنامه ی جاوایی خود را در کامپیوتر اجرا و بازدید کنند.

اما جالب است بدانید که:
امولاتور ( emulator ) برنامه ای است که به شما امکان اجرای برنامه هایی را که قابل رویت در سیستم عامل ویندوز نیست را میدهد : مثل امولاتور بازی های سگا برای کامپیوتر ( هر امولاتور نیاز به یک واسطه دارد که آن را رام ( Rom ) می خوانند مثل خود بازی سگا ).
برنامه ای که به شما معرفی کردیم امولاتوری است برای اجرای مشتقات جاوا بر روی کامپیوتر مانند بازی های موبایل، و به عبارت دیگر نرم افزار اجرا کننده ی بازی های موبایل برای کامپیوتر.

از امکانات برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 
قیمت : رایگان
پسورد: www.bindownload.com
دانلود - - 1.71 مگابایت | لینک کمکی

موضوع :  برنامه كاربردی كامپیوتر بر روی موبایل ،  برنامه كامپیوتر ، این مطلب توسط مهدی  روز شنبه 3 مرداد 1388 در ساعت ساعت 14 و 33 دقیقه و 40 ثانیه نوشته شد | نظرات()