تبلیغات
همه چیز برای همه - چگونه دل خانم ها رو بدست بیارم ؟
به همه چیز برای همه خوش آمدید ...
چگونه دل خانم ها رو بدست بیارم ؟
ده جمله برای به دست آوردن دل خانم ها :

 

۱.«عزیزم امروز روز خوبی داشتی؟».
۲.«واقعا تو چقدر خوشگل و لوندی».
۳.«درباره این موضوع چه احساسی داری؟».
۴.«می دونستی تو از سایر دوستانت خیلی خوشگلتری؟».
۵.«تو واقعا خیلی باهوش و زرنگی».
۶.«می خواهم همه عمرم با تو باشم».
۷.«تو بهترین دوست منی».
۸.«تو در آینده یک مادر ایده آل می شوی».
۹.«تو زندگی منو کامل می کنی».
۱۰.؟    دهمیشو نظر بده تا بزارم
 

اول از همه برین چند صد تا شعر حفظ کنید! اون هم مال خواننده های معروف مثل داریوش ، ابی، معین و…

بعد بهش بگین که طرفدار کدوم خواننده هستید. آخه دختر ها خیلی روی خواننده ی مورد علاقه ی خودشون تعصب دارن و هر کی که باهاشون همفکر باشه رو دوست دارن!

و بعد احتمالا برای امتحان شما در مورد اون خواننده سوال می پرسه که اینجا شعر هایی که حفظ کردید ، به درد می خوره.

طوری وانمود کنید که تنها با اون چت می کنید و دوست دختر دیگه ای ندارید و با اون حداکثر همفکری رو دارید. همیشه سعی کنید اول سلام کنید و قبل از اونکه دختره خسته بشه ، خداحافظی کنید.

از شکلک های {قلب}{زبان}{خشمگین}{شیطان} به هیچ وجه استفاده نکنید.واسه این گفتم  از {قلب} هم استفاده نکیند که موقع استفاده از این شکلک ، طرف مقابلتون لوس می شه و شاید فکر کنه که شبیه دختر شاه پرییونه!

} نزنید. خیلی بدشون میاد.Buzz!!همچنین اگه دیر جوابتون رو داد ، اصلاً  زنگ{

منتظر بمونید ، مطمئن باشید که خودشون خسته می شن.اصلاً ازشون تقاضای وب نکنید.

با چراغ خاموش باهاشون چت نکنید ، به این دلیل که شاید فکر کنن  حتماً ادلیست شما شلوغه که اصلاً خوششون نمیاد.اگه تو موضوعی تونستید مغلوبش کنید ، اصلا به رخش نکشید ، اون رو تحت منگنه قرار ندید و به پیروزی های خودتون در جر و بحث ها ، سرپوش بذارید و این باعث می شه که طرف فکر کنه که شما آدم رادیکالی نیستید.ظاهر شما هم مهمه.مثلاً دختر ها از پسر هایی که ریش ندارن بیشتر خوششون میاد.از مدل های چکمه ای و سوزنی و .. استفاده نکنید و موهاتون رو سعی کنید از وسط باز کنید و نذارین بیش از حد پیشانی شما رو بپوشونه ، ابرو نگیرید و سعی کنید در صورتی که دست هاتون سفیده ، از آستین کوتاه استفاده کنید.

نکات بالا فقط به درد مبتدی ها می خوره و مبتدی های گرامی توجه کنند  اگه با رعایت نکات بالا هم موفق به قرار گذاشتن با دختر مورد نظرشون نشدن ، به پیشنهاد من برن یه مقدار خاک رس بخرن و با آب قاطی کنن و...

از همه ی نکات بالا که بگذریم ، سعی کنید تو ادلیست دختر مورد نظرتون ، خودتون رو یه آدم متفاوت با باقی آی دی ها نشون بدید.مثلا روزی با دختری چت کردم. بهم گفت چرا جواب نمی دی؟من هم گفتم تو ادلیستت چند تا آی دی پسر داری؟ اون هم گفت حدود 50 تا. من هم گفتم که: اگه تو جزو اون دسته از دختر هایی باشی که فوکوس می دن ، تازه اون موقع احتمال موفقیت من در دوست کردن تو ، می شه تنها 2 درصد(50 تا آی دی دیگه داره)

و نمی ارزه واسه خاطر دو درصد احتمال ، وقت گذاشت!

همین حرف من باعث شد که اون دختره از من خوشش بیاد که سرانجام به دوستیمون منجر شد.

سعی کنید  یه وبلاگ هم داشته باشید تا در صورت لزوم  آدرس اون رو به دختر مورد نظرتون بدید تا اون بیشتر از افکارتون مطلع بشه.فقط سعی کنید مطالب وبلاگ شما کپی شده نباشه که خیلی بدشون میاد!

همه ی گفته های بالا تنها می تواند حدود 20 درصد شما را یاری کند و 80 درصد مابقی را باید از پدر و مادرتان به ارث برده باشید!

ولی یه نکته رو فراموش نکنید. اگه واقعاً یکی رو دوست دارید ، پیشش تمارض نکنید و سعی کنید اونی باشید که واقعاً هستید ، حتی به قیمت اینکه بهش بگین که بجز اون دوست دختری های دیگه ای دارید و....

 
چگونه سره حرف رو با هر کسی باز کنیم!؟!
برای این که شروع به صحبت با کسی کنید سه راه وجود داره:

1. در مورد یه چیزی سوال بپرسید . مثلا: توی یک نمایشگاه هستید - چه فکر می کنید راجع به این اثر؟

2. راجع به یه چیزی نظرتون رو بیان کنید. مثلا: توی صفه سینما هستید - عجب صفه طولانی ای، هیچ فکر نمی کردم "فلان فیلم" انقدر طرفدار داشته باشه.

3. یک حقیقی رو بیان کنید. مثلا: اتوبوس دیر کرده یا چه قدر امروز سرده.

موضوع هر یک از این سه مورد بسته به شرایطی که درش هستید فرق می کنه. ولی تا اونجا می تونید موضوعاتی رو انتخاب کنید که در طرف مقابل ایجاد علاقه کنه.

تدکر: درسته که شما باحال ترین و با نمک ترین و خوشتیپ ترین آدم هستید و خلاصه خیلی کارتون درسته. ولی لطفا سعی کنید سوژه ی صحبت راجع به خودتون نباشه. باور کنید آدم های غریبه اونقدر که شما به خودتئن علاقه مندید به شما علاقه مند نیستند. ولی نکته ی جالب اینجاست که اونها هم به همین اندازه به خودشون علاقه مندند. نتیجه گیریه علمی این که اگر سوژه ی صحبت به نحوی به اونها ارتباط پیدا کنه شانس موفقیت بیشتری دارید.

همونطور که در بالا می بینید بدترین نوع شروع بیان کردن یک حقیقته مثله این که هوا چه سرد شده امروز. دوتای دیگه هر دو خوبن. اگر از سوال کردن استفاده می کنید سعی کنید هی پشته سره هم سوای هایی که جواب کوتاه می خوان نپرسید که تبدیل به بازپرس می شید. سوال های چرا و بپرسید که پاسخ های بلند نیاز دارن.

حقیقته نه چندان شیرین: از کله آدم هایی که سعی می کنید سره حرفو باهاشون باز کنید 20 درصد محلتون نخواهند داد. این طبیعیه. ناراحت نشید و خودتونو نبازید. مخصوصا اگر انقدر بد شانس بودید که از صد تا آدمی که می خواید برین سراغشون بیستای اولشون از این گروه یبس ها باشن. به 80 نفره بعدی فکر کنید. شجاع باشین. می خواستین با طرف حرف بزنید تحویلتون نگرفته. آسمون که به زمین نیومده
 

حالات ظاهری زنان مجرد
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

به اطراف نگاه می کند:  در مهمانی ها و کلوب ها زنان متاهل معمولاً علاقه ای به اینطرف و آنطرف نگاه کردن نداشته و به دنبال همراهی برای خود نمی گردند. اما دخترهای مجرد پیوسته مشغول نگاه کردن به اطراف در جستجوی مردی برای همراهی هستند.

به شما نگاه می کند و لبخند می زند:  نگاه کردن معمولاً جزء اولین علائم علاقه است. و اگر می بینید که زنی شما را عمیقاً نگاه می کند و لبخندی روی لبانش است، به این معنی است که دوست دارد شما را هم امتحان کند. پس جلو بروید.

با مردها در مهمانی صحبت می کند: اگر می بینید که زنی با مردها در فاصله های مختلف صحبت می کند، نشاندهنده ی این است که طالب گفتگو است. جلو رفته و سر صحبت را باز کنید تا بیشتر در مورد او بفهمید.

با سایر زوج ها با ناراحتی نگاه می کند: اگر از دور مشغول نگاه کردن به او هستید و می بینید که با ناراحتی به سایر زوج ها نگاه می کند، احتمالاً یاد زمان هایی افتاده است که خود نیز کسی را در کنارش برای همراهی داشته است. اینجاست که شما باید وارد عمل شوید.

حرکاتش به خوبی بیان می کند که مجرد است: زبان جسمانی یک فرد خیلی چیزها می تواند در مورد او بازگو کند. مطمئناً اگر زنی متاهل باشد موهای خود را افشان نمی کند و اینقدر به سادگی سمت مردها نمی رود. اگر اینقدر شجاعت دارید که به او نزدیک شوید، جلو رفته و ببینید که زبان جسمانی او چه می گوید:

زیاد صحبت میكند: اگر مثلاً با یکی از زنان همکارتان شروع به صحبت می کنید، و در یکی از این گفتگوها به شما می گوید که سگی به اسم جولی دارد، آشپزی زیاد می کند، هر هفته به باشگاه می رود، و به کلاس های هنری نیز می رود به این معنی است که مجرد است و همه ی این کارها را برای مشغول نگاه داشتن خود انجام می دهد.

معمولاً با دخترها برای گردش بیرون می رود: زنان متاهل اگرچه با دوستان دحترشان هم بیرون می روند اما وقت زیادی را هم برای بیرون رفتن با مردشان صرف می کنند. اگر می بینید که زنی فقط و فقط با دخترها بیرون می رود نشان دهنده این است که مردی برای بیرون رفتن با خود ندارد.

با سایر مردها می رقصد: اگر می بینید که زنی در یک میهمانی با مردهای متعدد و مختلفی می رقصد (و می دانید که با یک گروه دختر به آن مهمانی آمده است) می تواند نشاندهنده ی این باشد که با مردی رابطه ندارد و در صدد برقراری ارتباط و شروع یک رابطه است.

رفتاری بسیار دوستانه دارد: تجربه نشان می دهد که زنان متاهل در مقایسه با زنان مجرد رفتاری کمتر دوستانه با سایر مردها دارند. وقتی می بینید که زنی با همه مردها بسیار دوستانه و مهربانانه برخورد می کند، احتمال این وجود دارد که مجرد باشد. موضوع :  مقالات ، این مطلب توسط مهدی  روز پنجشنبه 18 تیر 1388 در ساعت ساعت 02 و 40 دقیقه و 21 ثانیه نوشته شد | نظرات()